2019-06-15

Technik weterynarii/AsystentPRACA DLA ASYSTENTA/TECHNIKA Zmieniamy się i rośniemy….Zatrudnimy techników weterynarii lub osoby z pokrewnym wykształceniem. W związku z rozwojem i reorganizacją pracy w naszej klinice postanowiliśmy zaprosić do współpracy osoby chcące pracować na stanowisku asystent lekarza weterynarii.
Pracujemy w systemie całodobowym równoważnym. Planowo ma być nas tyle żeby działalność całodobowa kliniki nie była dla nas uciążliwa, a jakość obsługi pacjentów jak najwyższa ( ilośc nocek planowo 4 /osobę/miesiąc). System zmianowy. Po każdej nocce doba wolna. 
Oferujemy ciekawą pracę w rozwojowej klinice .
Oferujemy możliwość rozwoju zarówno w trakcie szkoleń wewnętrznych, spotkań z naszymi specjalistami jak i zewnętrznych wyjazdów naukowych.
Umowa o pracę. Zarobki na poziomie 2000-3000 netto na okresie próbnym (zależne od umiejętności, stażu i zaangażowania), potem wzrastające wraz z doświadczeniem i stażem. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. 
Jeśli szukasz pracy, która pozwoli ci na kontakt z ciekawym podejściem do weterynarii, chcesz rozwijać się pod okiem doświadczonych lekarzy i doświadczonych asystentów być może ta praca jest dla Ciebie.
Masz pytania? Chcesz nas poznać? Zobaczyć klinikę i to jak pracujemy? Zapraszam!
 

Co nowego?

2021-05-20

RODO

 

czytaj więcej »
2019-07-29

Rezonans magnetyczny MRI

wysokopolowy aparat MRI 1,5 T w Gorzowie!!!!!!

czytaj więcej »
2019-06-15

Lekarz szpitalny poszukiwany

Lekarz szpitalny

czytaj więcej »
2017-11-10

TOMOGRAF w GORZOWIE!!!

 Pracownia tomografii komputerowej w naszej Klinice

czytaj więcej »
2016-03-16

Dlaczego to tyle kosztuje?

 Jak wygląda zabieg operacyjny w naszej klinice....

czytaj więcej »