Wizyty specjalistyczneMedycyna weterynaryjna rozwija się w bardzo szybkim tempie. Pojawiają się nowe technologie i metody leczenia, coraz doskonalsza jest też aparatura diagnostyczna. Tomografia komputerowa, na przykład, kojarzona z wysokim poziomem technologicznym i doskonałością obrazowania jest stosowana również w weterynarii. To oczywiście tylko przykład - jeden z wielu!

Tak jak medycyna ludzka rozwijana jest na Uniwersytetach Medycznych, tak i medycyna weterynaryjna rozwijana jest na Uniwersytetach Przyrodniczych; i w tej dziedzinie również odnotowujemy bardzo duży postęp. W XIX wieku nie wystarczy być już tylko lekarzem weterynarii ogólnej. Poszerzanie wiedzy o chorobach i opracowywanie nowych metod leczenia spowodowało bowiem podział na specjalizacje.

Opiekę nad zwierzętami w ramach podstawowych specjalizacji weterynaryjnych oferujemy także w Klinice KUROSZ. Podnosimy kwalifikacje personelu lekarskiego z myślą o naszych pacjentach, którzy bardzo często, jedynie w placówce takiej jak nasza, mogą uzyskać pomoc. Rozszerzamy jednocześnie spektrum specjalizacji bo ... lubimy nowe wyzwania i cieszy nas sanacja każdego skomplikowanego schorzenia.

Na wizyty specjalistyczne jesteście Państwo kierowani przez lekarza pierwszego kontaktu wówczas gdy są one niezbędne. W ramach opieki specjalistycznej przyjmujemy równiez Pacjentów z innych lecznic i klinik weterynaryjnych. Pragniemy podkreślić, że leczenie specjalistyczne podejmowane jest po uzyskaniu zgody Opiekuna. Nie narażamy Państwa na nieakceptowane koszty.

Zapraszamy do lektury opisów specjalizacji, które znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale SPECJALIZACJE.

Co nowego?

2021-05-20

RODO

 

czytaj więcej
2019-07-29

Rezonans magnetyczny MRI

wysokopolowy aparat MRI 1,5 T w Gorzowie!!!!!!

czytaj więcej
2019-06-15

Lekarz szpitalny poszukiwany

Lekarz szpitalny

czytaj więcej